Schwert Door

Döner Kapı Sistemleri

Otomatik Döner Kapılar Fonksiyonellik ve Estetik Açıdan Mimari Bir Yapının
Prestijini Aynı Zamanda Kullanımını Etkileyen En Önemli Ürünlerden Biridir.

Döner Kapı Sistemleri

Ürün Açıklama
Otomatik döner kapıların manuel döner kapılardan farklı giriş ve çıkışlarda bulunan radarlar sayesinde bir motor mekanizmasıyla döndürülen ve akıllı Güvenlik Sistemleriyle Donatılarak Enerji Tasarrufunun Yanı Sıra İnsan Geçişlerindeki güvenliği sağlayan en kullanışlı ürünlerdir.
Ürün Kullanımı
Dikey ve yatay sıkışma sensörleri, elektrik kesintilerinde manuel çalışma, döner kapı içerisinde panik durumunda kanatların tamamen açılarak katlanması, dönüş esnasında kapı kanadının itme ile zorlanması durumunda dahi duraklamadan sürebilmesi, engelli kişilerin geçişini kolaylaştıran yarım hızla dönüş vb. pek çok yeni özelliği ile Schwert Otomatik Döner Kapıları sorunsuz giriş yapmak için imkan sağlar.
Ürün Çeşitleri
Standart Döner Kapılar
Kolon Döner Kapılar
Cam Döner Kapılar
Large Döner Kapılar
Multi Pro Döner Kapılar
Ürün Bakımı
Avrupa standardında en son teknolojik ürünler kullanılmakta ve bu çalışma sistemi sayesinde döner kapıların arıza verme olasılığı en aza indirgenmiştir.
Otomatik döner kapılar düzenli bakımları yapıldığı sürece uzun yıllar sorunsuz çalışabilirler. Aynı zamanda servis ve bakım maliyetleri de ekonomiktir.
schwert-door-otomatik-doner-kapi-sistemleri

SD-45S


SD45S Otomatik döner kapılar sadece bir giriş kapısı değil, aslında binaların prestijlerinin ilk noktasıdır.
schwert-door-otomatik-doner-kapi-sistemleri

SD-45T


Transparan cam döner kapılar başta modern mimarinin vazgeçilmezi haline gelen planer cephe (spider cephe) sistemlerini mükemmel şekilde tamamlayan bir üründür.
schwert-door-otomatik-doner-kapi-sistemleri

SD-45K


Kolon döner kapılar özel dizayn edilmiş alüminyum ve cam konstrüksiyona sahiptir. Yüksek kaliteli elektronik aksamın kullanılması ile enerji tasarrufunu akıcı geçiş ile birleştirerek tüm giriş ihtiyaçlarınızı karşılar.
schwert-door-otomatik-doner-kapi-sistemleri

SD-45L


Large döner kapılar alışveriş ve bagaj arabalarının kullanıldığı süper marketler, havaalanları, prestijli oteller, alışveriş merkezleri ve benzeri binaların girişleri için mükemmel bir çözümdür.
schwert-door-otomatik-doner-kapi-sistemleri

SD-45M


Multi-Pro Döner kapıların en temel özelliklerinden birisi kuşkusuz hem döner kapı, hemde kayar kapı olarak kullanabilir olmasıdır.
Ara
WhatsApp chat